Hakkımızda

17

Subat
Hakkımızda

SONTEK KLİMA satış, montaj, bakım ve onarım alanlarında başarılı çalışmalar yapmaktadır. Söz konusu uğraşların ana başlıkları; Konutlar başta olmak üzere özel şirketlere ve resmi kurumlara ısıtma,soğutma ve havalandırma alanlarında tamir, bakım,
 
SERVİS
 
Bağımsız konfor ve klima sistemlerinin yaygınlaşmaya başladığı tarihle örtüşen kuruluş tarihinden itibaren klima sektörü ile büyüyen firmamız; merkezi konfor kliması, bağımsız konfor kliması ve değişken debili soğutkanlı (VRF Sistem) konfor sistemlerinde de uzmanlaşmıştır.
 
Bu arada çevre ve hijyen bilincinin gelişmeye başlamasıyla hız kazanan su arıtma ve şartlandırma çalışmalarımız konutlar, siteler, okullar, hastaneler, iş merkezleri, askeri kurumlar, oteller ve endüstriyel kuruluşlar üzerinde yoğunlaşmıştır.
 
Klima departmanının konfora yönelik çalışmaları ile insanların yaşadıkları ortamların kalitesini, endüstriye yönelik çalışmaları ile de üretimin kalitesini yükseltmeyi ve verimliliği uğraş edinen firmamız siz değerli müşterilerimizle her geçen  gün büyümeye devam etmektedir.

Paylas

Bize Ulaşın 0212 284 32 23

Bize Ulaşın 0212 284 32 23

Hizmetlerimizden sınırsız şekilde faydalanın!